Komunikat z dnia 13.10.2020 - zmiana organizacji zajęć

Szanowni Państwo,

Informuję, że od środy (14 października br.) zostaje zmieniona organizacja zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się epidemii COVID – 19 na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki. Zajęcia dydaktyczne dla wszystkich studentów oraz doktorantów i słuchaczy prowadzone będą w formie mieszanej:

a) ćwiczenia laboratoryjne, projektowe, terenowe:

• wymagające korzystania z aparatury naukowo-badawczej i dydaktycznej - w bezpośrednim kontakcie, z zachowaniem reżimu sanitarnego,
  • z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams lub Moodle, zgodnie z Regulaminem prowadzenia zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w ZUT (zarządzenie nr 71 Rektora ZUT z dnia 9 października 2019 r., późn. zm.) - decyzję podejmuje dziekan (zmiany będą wprowadzane stopniowo od następnego tygodnia z co najmniej 3 dniowym wyprzedzeniem ze względu na konieczność zmian w planie zajęć)

b) wykłady i pozostałe formy zajęć - z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams lub Moodle, zgodnie z Regulaminem prowadzenia zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w ZUT (zarządzenie nr 71 Rektora ZUT z dnia 9 października 2019 r., późn. zm.); (zmiany będą obowiązywać od środy 14 października br.)

Paweł Gnutek

Prodziekan ds. studenckich i kształcenia