Listy kandydatów

Wszystkie dokumenty związane z wyborami są dostępne wyłącznie w Uczelnianej Sieci Komputerowej.

Listy kandydatów na przedstawicieli do Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej z grupy profesorów - wybory 12.06.2024.

Listy kandydatów na Członków Senatu ZUT na kadencję 2024-2028 z grupy profesorów i profesorów ZUT - wybory 11.06.2024

Listy kandydatów na delegatów na zebranie uczelniane wybierające przedstawicieli do Senatu ZUT z grupy pracowników niebędących nauczycielami - wybory 14.05.2024.

Listy kandydatów na delegatów na zebranie uczelniane wybierające przedstawicieli do Senatu ZUT z grupy pozostałych nauczycieli akademickich - wybory 15.05.2024.

Listy kandydatów na delegatów na zebranie uczelniane wybierające członków Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej z grupy profesorów ZUT i pozostałych nauczycieli akademickich.

Listy kandydatów do Uczelnianego Kolegium Elektorów - II tura

Lista kandydatów na elektorów do Uczelnianego Kolegium Elektorów z grupy profesorów i profesorów ZUT:

Lista kandydatów na delegatów na zebranie uczelniane wybierające elektorów do Uczelnianego Kolegium Elektorów z grupy pozostałych nauczycieli akademickich:

Listy kandydatów do Uczelnianego Kolegium Elektorów

Lista kandydatów na delegatów na zebranie uczelniane wybierające elektorów do Uczelnianego Kolegium Elektorów z grupy pracowników niebędących nauczycielami: