Zespół Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie 29.04.2024 07:54

25 kwietnia br. uczestniczyliśmy w uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniów klas maturalnych w Zespole Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie.

Jako że mamy podpisaną umowę patronacką ze szkołą – dla najlepszych uczniów ufundowaliśmy nagrody, które wręczył dr hab. inż. Arkadiusz Parus prof. ZUT.

W imieniu całej społeczności akademickiej gratulujemy Wszystkim absolwentom wspaniałego sukcesu zakończenia kształcenia na poziomie średnim i życzymy dalszej kontynuacji kształcenia na poziomie wyższym. Gratulujemy również Nauczycielom i Dyrekcji szkoły – to wielki sukces wychować tak wspaniałą młodzież z pasją do techniki.

Wszystkich absolwentów zapraszamy na studia na WIMiM, najbardziej zrobotyzowany wydział na Pomorzu.
Oferta kierunków studiów: www.zut.edu.pl/wszystkie-newsy/strony-systemowe/strona-kandydata-2024-2025.html

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za zaproszenie na tak wspaniałą uroczystość, piękne kwiaty i smacznego torta.