Rozpoczęcie zajęć studentów niestacjonarnych pierwszego roku 29.09.2022 15:19

Obowiązkowe spotkanie organizacyjno-informacyjne

Obowiązkowe spotkanie organizacyjno-informacyjne dla studentów wszystkich kierunków, rozpoczynających studia niestacjonarne pierwszego stopnia na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki, odbędą się w sobotę*, dn. 08.10.2022r o godz. 9.00; w Sali 301, 3 piętro (Audytorium Maximum).

Spotkanie obejmuje:

• sprawy organizacyjne (organizacja studiów, zajęć dydaktycznych, podstawowe informacje zawarte w regulaminie studiów, platforma MS Teams, itp.)
  • wydane loginów i haseł umożliwiających m.in. dostęp do indeksu elektronicznego, licencjonowanego oprogramowania, planów zajęć, skrzynki pocztowej itp.,
  • podpisane ślubowania oraz oświadczenia **,
  • odbiór legitymacji studenckiej ***

Plan na pierwszy dzień zajęć (09.10.2022) jest widoczny na stronie internetowej Wydziału. Na dalsze zjazdy będzie dostępny tylko w uczelnianym systemie informatycznym dostępnym przez login i hasło, które otrzymacie Państwo na ww. spotkaniu.

* w dniu 08.10.2022 nie ma zajęć dydaktycznych dla studentów 1 semestru.
** niezłożenie ślubowania oznacza niepodjęcie studiów i skutkuje skreśleniem z listy studentów
*** dotyczy osób, które uiściły opłatę do dnia 04.10.2022 na indywidualne konto (podane w osobnym mailu)