Publiczna obrona rozprawy doktorskiej 19.08.2024 08:57

W dniu 04 września 2024 r. o godzinie 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Karola Miądlickiego.

pod tytułem:

Wielosensorowy system lokalizacji operatora oraz rozpoznawania jego gestów w zastosowaniu do sterowania żurawiem przeładunkowym

w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria mechaniczna

• Promotor: prof dr hab. inż. Mirosław Pajor
  • Promotor pomocniczy: dr inż. Marek Grudziński
  • Recenzenci:

• dr hab. inż. Sławomir Duda, prof. PŚ – Politechnika Śląska
    • prof. dr hab. inż. Andrzej Burghardt – Politechnika Rzeszowska

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w dniu 04 września 2024 r. o godz. 10:00 na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, al. Piastów 19, 70-310 Szczecin, sala Senatu.

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie al. Piastów 19 Szczecin, a także z recenzjami i streszczeniem na stronie internetowej bip.zut.edu.pl w zakładce „stopnie naukowe/inżynieria mechaniczna/Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki”.