Podsumowanie Targów ITM Industry Europe - Przemysł Ery Cyfrowej 2024 20.06.2024 00:00

Czas na podsumowanie naszej tegorocznej obecności na Targach ITM Industry Europe - Przemysł Ery Cyfrowej w Międzynarodowych Targach Poznańskich (3-6.06.2024.), gdzie wystawialiśmy naszą ofertę badawczą.

Już pierwszego dnia targów odebraliśmy dwa złote medale w tym jeden grand prix za wspólny projekt z print-me.pl:

ProtoPlastMaker 4.0: youtu.be/3CG3JHa8YkM

Nasz robot pies dumnie krocząc po czerwonym dywanie - rozpoczął oficjalną galę targów i klasycznie skupiał na sobie uwagę zwiedzających.

Odwiedziło nas wielu partnerów przemysłowych, naszych studentów, absolwentów oraz gości z zaprzyjaźnionych ośrodków akademickich. Na naszym stoisku oprócz naszego projektu - prezentowaliśmy również rozwiązanie autonomicznego robota AGV, zaprojektowanego na zlecenie firmy SIEMENS.

Oferta badawcza wydziału: wimim.zut.edu.pl/dla-biznesu.html