Dziekanat

Specjalista ds finansowychMaria Głowacka

telefon

e-mail

pokój

91 449 4552

Maria.Glowacka@zut.edu.pl

150

Specjalista ds administracyjnychAgnieszka Kowalska

telefon

e-mail

pokój

godziny przyjęć

91 449 4551

Agnieszka.Kowalska@zut.edu.pl

151

Studia doktoranckie:
w godzinach urzędowania dziekanatu

Specjalista ds studenckichKatarzyna Broda

telefon

e-mail

pokój

godziny przyjęć

91 449 4209

Katarzyna.Broda@zut.edu.pl

147

Studia niestacjonarne I i II stopnia na wszystkich kierunkach:
wtorek – środa: 10:00 - 13:00
czwartek: 12:00 - 17:00
sobota zjazdowa: 9:00 - 13:00

Przyjmowanie wniosków o stypendia i zapomogi losowe:
wtorki i środy 10:00 - 13:00                

Specjalista ds studenckichMaria Drzewiecka

telefon

e-mail

pokój

godziny przyjęć

91 449 4192

Maria.Drzewiecka@zut.edu.pl

148

poniedziałek – czwartek: 10:00 - 13:00

Studia stacjonarne I i II stopnia na kierunkach:
Inżynieria Materiałowa, Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika

Specjalista ds studenckichMirosława Porębska

telefon

e-mail

pokój

godziny przyjęć

91 449 4165

Miroslawa.Porebska@zut.edu.pl

149

poniedziałek – czwartek: 10:00 - 13:00

Studia stacjonarne I i II stopnia na kierunkach:
Energetyka, Transport, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Specjalista w zakresie informatykiKarol Chatkowski

telefon

e-mail

pokój

91 449 4880

Karol.Chatkowski@zut.edu.pl

126