Rozstrzygnięcie konkursu - stanowisko stypendysta-doktorant w Katedrze Technologii Materiałowych WIMIM 08.10.2024 14:20

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko stypendysta-doktorant w projekcie badawczym pt. „Budowanie wiedzy na temat mechanizmów osadzania powłok polimerowych metodą pulsacyjnej wiązki elektronowej na przykładzie polisacharydów” realizowanego w Katedrze Technologii Materiałowych, Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki, w ramach konkursu SONATA 18.

Komisja stypendialna ogłasza iż konkurs na stanowisko stypendysta-doktorant ogłoszony na stronie bip.zut.edu.pl oraz www2.ncn.gov.pl/baza-ofert/ dnia 28.06.2024 wygrał Pan Daniel Deacu. Kandydat spełnia wszystkie wymogi formalne i kryteria określone w ogłoszeniu o konkursie.

Od decyzji komisji konkursowej nie przysługuje odwołanie.

Przewodnicząca Komisji, Kierownik Projektu
dr inż. Agata Niemczyk