Dr inż. Pawła Dunaja
Dnia 4 kwietnia 2024 r. o godz. 10.00
odbędzie się
kolokwium habilitacyjne Pana dr inż. Pawła Dunaja
Osiągnięcie naukowe będące podstawą nadania stopnia doktora habilitowanego: Modelowanie i identyfikacja właściwości dynamicznych obrabiarek o korpusach stalowo-polimerobetonowych.
w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych
w dyscyplinie inżynieria mechaniczna
Kolokwium odbędzie się przed Komisją Habilitacyjną w składzie:
- Przewodniczący: prof. dr hab. inż. Janusz Krzysztof Kowal – Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie,
- Recenzent: prof. dr hab. inż. Krzysztof Kaliński – Politechnika Gdańska,
- Recenzent: prof. dr hab. inż. Lech Ireneusz Murawski – Uniwersytet Morski w Gdyni,
- Recenzent: prof. dr hab. n.t. Iwona Dorota Adamiec-Wójcik – Uniwersytet Bielsko-Bialski,
- Recenzent: prof. dr hab. inż. Edward Chlebus – Politechnika Wrocławska,
- Sekretarz: dr hab. inż. Agnieszka Kochmańska, prof. ZUT – ZUT w Szczecinie,
- Członek: dr hab. inż. Karol Abramek, prof. ZUT – ZUT w Szczecinie.
Kolokwium habilitacyjne przeprowadzone zostanie w trybie hybrydowym, z przekazem obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem platformy MS Teams. Zgodnie z Uchwałą nr 129 Senatu ZUT w Szczenicie z dnia 29 maja 2023 r. (z późn. zm.) załącznik „Zasady i tryb przeprowadzania kolokwium habilitacyjnego” w trybie hybrydowym obecność publiczności dopuszcza się wyłącznie „w miejscu”. Obrona odbędzie się w Sali Senatu na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie, al. Piastów 19, 70-310 Szczecin.
Wniosek Kandydata, informacja o składzie Komisji Habilitacyjnej oraz recenzje dostępne są pod adresem: https://bip.zut.edu.pl/organizacja-uczelni/wydzialy-zut/wydzial-inzynierii-mechanicznej-i-mechatroniki/postepowania-awansowe-wydzialu-inzynierii-mechanicznej-i-mechatroniki/postepowania-habilitacyjne.html