Wybory do rady dyscypliny Inżnieria Mechaniczna 05.05.2023 13:10

Wydziałowa Komisja Wyborcza WIMiM informuje, iż w związku z powoływaniem rad dyscyplin jako organy kolegialne dnia 24.05.2023 o godz. 12:00 (w sali 134) odbędą się wybory członków do Rady dyscypliny Inżynieria Mechaniczna z grupy nauczycieli akademickich (ze stopniem doktora) w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych lub badawczych.

Natomiast każdy nauczyciel akademicki posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego lub zatrudniony na stanowisku profesora uczelni (w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych lub badawczych), który na dzień 1 czerwca 2023 nie będzie miał ukończonych 70 lat i zadeklarował dyscyplinę naukową inżynieria mechaniczna może złożyć oświadczenie/zgodę na członka Rady dyscypliny inżynieria mechaniczna do dnia 19.05.2023 do sekretarza Wydziałowej Komisji Wyborczej dr inż. Magdaleny Kwiatkowskiej (gabinet nr 215).

Oświadczenie/zgodę kandydata na wybory członków do Rady dyscypliny naukowej inżynieria mechaniczna należy składać do dnia 19-go maja 2023 r. do godz. 13:00 do sekretarza Wydziałowej Komisji Wyborczej dr inż. Magdaleny Kwiatkowskiej (gabinet nr 215).

Dokumenty dotyczące najbliższych wyborów dostępne są tu: wimim.zut.edu.pl/strona-glowna/aktualnosci/wybory-2020/uchwaly-i-komunikaty.html