Listy kandydatów

Wszystkie dokumenty związane z wyborami są dostępne wyłącznie w Uczelnianej Sieci Komputerowej.

Wybory 24.05.2023r.

Lista kandydatów na członków rady dyscypliny inżynieria mechaniczna z grupy nauczycieli akademickich (ze stopniem doktora):

Wybory 17.02.2023r.

Lista kandydatów na przedstawicieli do Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej z grupy profesorów:

Wybory 19.06.2020r.

Wybory 15.06.2020r.

Lista kandydatów na przedstawicieli do Senatu ZUT z grupy profesorów i profesorów uczelni:

Wybory 26.05.2020r.

Lista kandydatów na delegatów na zebranie uczelniane wybierające przedstawicieli do Senatu ZUT z grupy pozostałych nauczycieli akademickich:

Lista kandydatów na delegatów na zebranie uczelniane wybierające przedstawicieli do Senatu ZUT z grupy pracowników niebędących nauczycielami:

Wybory 14.02.2020r.

Lista kandydatów na delegatów na zebranie uczelniane wybierające elektorów do Uczelnianego Kolegium Elektorów z grupy pozostałych nauczycieli akademickich: