Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie 29.04.2024 08:11

26 kwietnia uczestniczyliśmy w uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniów klas maturalnych w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie.

Z tą szkołą mamy podpisaną umowę patronacką, dlatego też dr hab. inż. Piotr Pawełko prof. ZUT, wręczył nagrody dla najlepszych uczniów.

Serdecznie gratulujemy Wszystkim absolwentom wspaniałego sukcesu zakończenia kształcenia na poziomie średnim i życzymy dalszej kontynuacji kształcenia na poziomie wyższym.

Gratulujemy również Nauczycielom i Dyrekcji szkoły – to wielki sukces wychować tak wspaniałą młodzież z pasją do techniki. Wszystkich absolwentów zapraszamy na studia na WIMiM, najbardziej zrobotyzowany wydział na Pomorzu.

Oferta kierunków studiów: www.zut.edu.pl/wszystkie-newsy/strony-systemowe/strona-kandydata-2024-2025.html

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za zaproszenie na tak wspaniałą uroczystość.