Wizyta profesora Jaspreet’a S. Dhupia z University of Auckland (Nowa Zelandia) 06.02.2023 15:03

Profesor jest wybitnym ekspertem w dziedzinie dynamiki i sterowania maszyn. Jego zainteresowania badawcze obejmują modelowanie systemów mechatronicznych, estymację, identyfikację modeli oraz sterowanie w systemach robotycznych i mechatronicznych.

Wizyta związana jest m.in. z realizacją projektu pn. "Inteligentna tokarka z wrzecionem adaptacyjnym". Zespół profesora Jaspreet'a Dhupia odpowiedzialny jest za realizację jednego z zadań w projekcie.

W miniony piątek odbył się wykład z prelekcją naszego Gościa, pt.: „Improving performance & reliability of mechatronic systems using modelling & control strategies”.

Link do wykładu: www.youtube.com/live/hr0IglAy-1E

Pokazaliśmy również możliwości badawcze naszego Wydziału. Fotorelacja poniżej.