Obrona rozprawy doktorskiej 20.06.2024 11:24

18 czerwca 2024 r. odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Justyny Słowik.

Tak wygląda nasza nowa, uśmiechnięta Pani doktor inżynier.

Jeszcze do niedawna nasza studentka, realizatorka prac badawczych, obecnie pracuje w Dziale Projektów Naukowych w Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny - ZUT, jednak wciąż ściśle współpracuje z Katedra Technologii Materiałowych w różnych aspektach naukowych.

We wtorek 18-tego czerwca odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Justyny Słowik, pod tytułem:

Wysokowytrzymałe powłoki antybakteryjne na bazie fazy S otrzymywane metodą reaktywnego rozpylania magnetronowego

w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria mechaniczna.

• Promotor: prof. dr hab. inż. Jolanta Baranowska,
  • Promotor pomocniczy: dr inż. Sebastian Fryska.
  • Recenzenci:

• prof. dr hab. inż. Witold Gulbiński – Politechnika Koszalińska,
    • prof. dr hab. inż. Łukasz Kaczmarek – Politechnika Łódzka.

Serdecznie gratulujemy

Ps. ma również talent muzyczny, m.in. gra na akordeonie, może spotkacie ją na ulicach Szczecina lub naszych wydarzeniach wydziałowych.