Inauguracja roku akademickiego 2024/2025 10.10.2024 14:49

Wczoraj, tj. 9 października br. odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2024/2025 na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie.

Inaugurację poprowadziła Katarzyna Bodys z Samorządu Studenckiego WIMiM. Mogliśmy wysłuchać przemówień Władz Uczelni: Pana Prorektora ds. kształcenia - dr inż. Piotra Pieli oraz Władz Wydziału: Dziekana - dr hab. inż. Marcina Chodźko prof. ZUT.

Wykład inauguracyjny poprowadził dr inż. Daniel Grochała, nt.: "O technice, technologii i metrologii w przemyśle przyszłości" - zapewne wszyscy już zapamiętają do czego służy suwmiarka.

Studenci złożyli oficjalne ślubowanie oraz otrzymali listy gratulacyjne. Witamy Was w społeczności akademickiej i życzymy powodzenia!

Bardzo dziękujemy za przybycie Wszystkim Gościom i cieszymy się, że wspólnie mogliśmy przywitać nowy rok akademicki.

Pamiętajcie o zaglądaniu na naszą stronę www.wimim.zut.edu.pl i media społecznościowe.