Plany zajęć - studia stacjonarne

Spotkanie organizacyjne studentów 1 roku studiów stacjonarnych.

Pierwsze obowiązkowe zajęcia organizacyjno-informacyjne dla studentów wszystkich kierunków, rozpoczynających studia stacjonarne pierwszego stopnia na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki, odbędą się w poniedziałek, dn. 02.10.2023 r.  o godz. 8.15 w Sali 301 – (Audytorium Maximum, 3 piętro, lewe skrzydło).

Po spotkaniu organizacyjnym odbędą się zajęcia dydaktyczne wg planu. Plan zajęć na pierwszy tydzień umieszczony zostanie na stronie internetowej Wydziału w dniu 29.09.2023r.

Uroczysta immatrykulacja i rozpoczęcie roku akademickiego 2023/2024 odbędzie się dnia 3 października 2023r. o godz. 9.00 w Auli Centrum Dydaktyczno- Badawczego Nanotechnologii przy al. Piastów 45, w Szczecinie.

Po uroczystości studenci pierwszego roku studiów stacjonarnych proszeni są o przybycie na Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki do Sali 301 (Audytorium Maximum) w celu:

• podpisania ślubowania1)
  • odebrania legitymacji2)
  • odebrania loginu i hasła do indywidualnego konta elektronicznego3)
  • podpisania oświadczenia studenta o zapoznaniu się z opłatami w roku akademickim 2023/2024

1) niezłożenie ślubowania do dnia 31.10.2023 r.  będzie traktowane jak niepodjęcie studiów.
2) odebranie legitymacji w dniu spotkania organizacyjnego będzie możliwe o ile opłata za legitymację wpłynie na konto indywidualne (informacja w mailu z dnia 11.09.23 r.)
3) indeks elektroniczny, plan zajęć, dostęp do licencjonowanego oprogramowania, itp.

Plany na pierwszy tydzień zajęć dla studentów rozpoczynających studia stacjonarne pierwszego stopnia.

Kierunki:

Oznaczenia

WY01... - wykłady
AU01... - zajęcia audytoryjne
LA01... - zajęcia laboratoryjne
PR01... - zajęcia projektowe

Sale zajęciowe (prawy dolny narożnik pola z przedmiotem):
WM * - oznacza salę w budynku Wydziału
CM * - oznacza salę w budynku Centrum Mechatroniki
HT * - oznacza salę w Hali Technologicznej
KTC * - oznacza salę w budynku Katedry Technologii Energetycznych
KEPS * - oznacza salę w budynku Katedry Eksploatacji Pojazdów
BMW * - oznacza salę w Budynku Jednostek Międzywydziałowych (al. Piastów 48)

Budynki CM, HT, KEPS oraz KTC są dostępne od strony podwórza.