Plany zajęć - studia niestacjonarne

Spotkanie organizacyjne studentów 1 roku studiów niestacjonarnych.

W dniu 07.10.2023 (sobota)* o godz. 9:00 odbędzie się obowiązkowe spotkania organizacyjne dla studentów rozpoczynających studia niestacjonarne na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki (Audytorium Maximum – sala 301, 3 piętro, lewe skrzydło).

Spotkanie obejmuje:

• sprawy organizacyjne (organizacja studiów, zajęć dydaktycznych, podstawowe informacje zawarte w regulaminie studiów itp.),
  • wydane loginów i haseł umożliwiających m.in. dostęp do indeksu elektronicznego, licencjonowanego oprogramowania, planów zajęć, skrzynki pocztowej itp.,
  • podpisane ślubowania oraz oświadczenia**,

*  - w dniu 07.10.2023 nie ma zajęć dydaktycznych dla studentów 1 semestru.
** - niezłożenie ślubowania oznacza niepodjęcie studiów i skutkuje skreśleniem z listy studentów.

Plany na pierwsze zjazdy dla studentów rozpoczynających studia niestacjonarne pierwszego stopnia.

Plany na pierwsze zjazdy dla studentów rozpoczynających studia niestacjonarne drugiego stopnia.

Oznaczenia

WY01... - wykłady
    AU01... - zajęcia audytoryjne
    LA01... - zajęcia laboratoryjne
    PR01... - zajęcia projektowe

Sale zajęciowe (prawy dolny narożnik pola z przedmiotem):
    WM * - oznacza salę w budynku Wydziału
    CM * - oznacza salę w budynku Centrum Mechatroniki
    HT * - oznacza salę w Hali Technologicznej
    KTC * - oznacza salę w budynku Katedry Technologii Energetycznych
    KEPS * - oznacza salę w budynku Katedry Eksploatacji Pojazdów
    BMW * - oznacza salę w Budynku Jednostek Międzywydziałowych (al. Piastów 48)

Budynki CM, HT, KEPS oraz KTC są dostępne od strony podwórza.