Z pewnością dobrze ją znacie z wielu wydarzeń organizowanych na naszym wydziale i nie tylko Weronika angażuje się w życie społeczności akademickiej jako Przewodnicząca Samorząd Studencki WIMiM ZUT.
Mówią, że „właściwy człowiek na właściwym miejscu” – i trudno się z tym nie zgodzić Jej energia, kreatywność, zaangażowanie i doskonała znajomość życia studenckiego z pewnością będą ogromnym wsparciem dla naszych działań promocyjnych.
Cieszymy się, że dołącza do zespołu!
Weronika, gratulujemy i życzymy Ci wielu sukcesów w nowej roli.






