Podsumowanie 21. Szczecińskiego Seminarium Spawalniczego 14.09.2022 14:31

8 września na naszym Wydziale odbyło się XXI Szczecińskie Seminarium Spawalnicze. Mimo, iż tym razem pogoda nie dopisała (mięliśmy nawet burzę z piorunami), to program wydarzenia był ciekawy i obejmował różnorodne zagadnienia spawalnicze.

Pojawiły się dwa bardzo interesujące wystąpienia traktujące o praktyce spawalniczej, było sporo o przygotowaniu krawędzi do spawania, spawanie stali nierdzewnych, robotyzacji, nowych źródłach prądu, technologiach spajania i systemie zarządzania gazami wpisującym się w ideę przemysłu 4.0.

Odwiedził nas Dziekan – Profesor Mirosław Pajor i wróciły konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami ... i ta rodzinna atmosfera naszego spawalniczego grona!

Seminarium zgromadziło jak zwykle liczną grupę uczestników - dokładnie 141 osób. Do tego internetowa transmisja w dniu seminarium miała ponad 280 odsłon. Wspierało nas 19 fantastycznych sponsorów oraz oczywiście władze Wydziału.

Wszystko przebiegło na tyle sprawnie, że nie było konieczności edytowania blisko 7-godzinnej transmisji w Internecie: youtu.be/SuQ_iSi3CZM

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, zarówno uczestnikom, sponsorom jak i organizatorom oraz serdecznie zapraszamy na kolejne 22. seminarium, które odbędzie się 7 września 2023 roku.

Strona seminarium: www.z-spaw.zut.edu.pl

Galeria zdjęć z wydarzenia.