Ogłoszenie konkursu 11.06.2019 11:22

Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie ogłasza konkurs na trzy stanowiska asystenta w Instytucie Technologii Mechanicznej na czas nieokreślony

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w Ustawie z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z dnia 30.08.3018r. poz. 1668) oraz § 32 ust. 5 Statutu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

1. Ukończenie studiów wyższych na kierunku: mechanika i budowa maszyn.
  2. Wiedza i umiejętności w zakresie komputerowo wspomaganego projektowania.
  3. Wiedza i umiejętności w prowadzeniu badań numerycznych, np. metodą elementów skończonych oraz badań doświadczalnych.
  4. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych.
  5. Gotowość do realizacji zajęć dydaktycznych z przedmiotów zgodnych z profilem kształcenia realizowanym w Instytucie Technologii Mechanicznej.
  6. Znajomość problematyki badawczej prowadzonej w ITM, potwierdzona publikacjami.
  7. Znajomość języka obcego w mowie i piśmie.

Wymagane dokumenty:

4. Odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych.
  8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.).

70-310 Szczecin, al. Piastów 19

Termin składania dokumentów: do 08.07.2019r.
Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 12.07.2019r.
Termin zatrudnienia: od 01.10.2019r.