Ogłoszenie konkursu 09.09.2019 10:55

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w Ustawie z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z dnia 30.08.3018r. poz. 1668) oraz § 32 ust 5 Statutu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz posiadają stopień naukowy doktora.

1. Posiadają stopień naukowy doktora nauk technicznych w dyscyplinie budowa i eksploatacja maszyn w zakresie inżynieria jakości.
  2. Posiadają udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na uczelni wyższej z zakresu: podstawy zarządzania, zarządzania wiedzą, metrologii i systemów pomiarowych, systemu zarządzania jakością.
  3. Posiadają kompetencje w prowadzeniu prac dyplomowych inżynierskich i magisterskich związanych z kierunkiem studiów Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Wymagane dokumenty na stanowisko adiunkta w grupie pracowników dydaktycznych:

4. Kopie dyplomów: magisterskiego i doktorskiego.
  8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).

70-310 Szczecin, al. Piastów 19

Termin składania dokumentów: do 29.09.2019r.
Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 01.10.2019r.
Termin zatrudnienia: od 07.10.2019r.