International Staff Training Week 2019at Technische Universität Dresden (Germany) 03.01.2019 13:09

Zaproszenie do składania wniosków na zamawiany tydzień szkoleniowy organizowany przez Technische Universitat Dresden, Niemcy w terminie 3–7 czerwca 2019.

W ramach tygodnia przewidziane są cztery ścieżki tematyczne dla grup docelowych:

1. International offices and science managers in the field of internationalisation (Successful International Partnerships).
  2. Science managers and science communication staff (Promoting International Research).
  3. Staff from diversity management, communication, environment/sustainability, health, welcome services (Creating a University Culture of Responsibility).
  4. Science managers from communication, alumni offices and networks (Working in Networks).

Strona wydarzenia: www.tu-dresden.de/sprint/staff_week

Program wydarzenia: tu-dresden.de/karriere/weiterbildung/personal_der_tu_dresden/sprint-programm/staff-week/Programme

Plakat promujący wydarzenie: pobierz

Kandydaci przygotowują wniosek szkoleniowy oraz program szkolenia zgodnie z wytycznymi i formularzami zamieszczonymi na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/wyjazdy-szkoleniowe.html

Kompletne wnioski wyjazdowe należy składać w Dziale Mobilności Międzynarodowej w terminie do 31 stycznia 2019, niezależnie kandydaci zobowiązani są do zgłoszenia się w TU Berlin . Sposób i termin wskazany jest  przez organizatora  – warunkiem wyjazdu jest potwierdzenie przyjęcia przez Technische Universitat Dresden.

W oparciu o program zakładane jest finansowanie maksymalnie 5 dni mobilności (w tym dni na podróż).

Dodatkowych informacji udziela mgr Agata Bruska
Kierownik Działu Mobilności Międzynarodowej