Czas na podsumowanie tanecznego studenckiego życia!
Życie to bal jest nad bale, dlatego też, 15 maja br. wraz z Wydziałem Elektrycznym & Wydziałem Architektury - wspólnie bawiliśmy się podczas wyjątkowego balu studenckiego „AmBALaż: sprzężenie zwrotne”.
Bal przeszedł już do historii, ale pozostaną po nim piękne wspomnienia, świetna atmosfera i mnóstwo fantastycznych zdjęć.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i razem tworzyli ten niezapomniany wieczór. Gratulujemy także Samorządowi Studenkiemu WIMiM świetnie przygotowanego wydarzenia.
Do zobaczenia za rok!
fot. Krzysztof Kaczmarek





