ZUT w ETERZE 13.04.2021 09:35

ZUT startuje z podcastami popularno-naukowymi! W ofercie krótkich wywiadów przygotowanych przez Biuro Promocji ZUT znalazło się ponad czterdzieści interesujących i ciekawych rozmów z pracownikami naukowymi naszej uczelni!

Materiały będzie można odsłuchać na uczelnianym kanale YOUTUBE tiny.pl/r8m2f oraz na stronie podcasty.zut.edu.pl. Poszczególne odcinki emitowane będą w każdy poniedziałek w godzinach porannych. Podcasty prowadzi red. Rafał Molenda. Studio "ZUT w Eterze" jest koordynowane przez Biuro Promocji ZUT w Szczecinie.

Już dziś zapraszamy do wysłuchania pierwszego podcastu popularno-naukowego, pt. "116 lat teorii Alberta Einsteina i GPS". Pierwszym gościem w studio "ZUT w Eterze" jest dr Hubert Fuks, adiunkt w Katedrze Fizyki Technicznej Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie.

ZUT w Eterze cz.1. "116 lat teorii Alberta Einsteina i GPS"