Ogłoszenie o konkursie 09.10.2018 09:41

Konkurs na 3 stanowiska asystenta w Instytucie Technologii Mechanicznej w Zakładzie Zautomatyzowanych Systemów Wytwarzania i Inżynierii Jakości.

Na podstawie Ustawy z dnia 20.07.2018 Prawo o Szkolnictwie Wyższym (Dz. U. poz. 1668) oraz § 32 ust. 5 Statutu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT ogłasza konkurs na 3 stanowiska asystenta w Instytucie Technologii Mechanicznej w Zakładzie Zautomatyzowanych Systemów Wytwarzania i Inżynierii Jakości.

1. Ukończone studia wyższe magisterskie na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji.
  2. Udokumentowana wiedza z zakresu inżynierii produkcji, modelowania procesów produkcyjnych i systemów zarządzania jakością.
  3. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu inżynierii produkcji.
  4. Znajomość języka obcego w mowie i piśmie.

Wymagane dokumenty na stanowisko adiunkta:

4. Odpis dokumentu stwierdzającego uzyskanie wymaganego stopnia naukowego oraz inne dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań konkursowych.
  5. Wykaz dorobku naukowego, dydaktycznego i organizacyjnego.
  8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.).

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Dziekanat Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki
70-310 Szczecin, al. Piastów 19

Termin składania dokumentów: do 07.11.2018r.
Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 12.11.2018r.
Termin zatrudnienia: od 21.11.2018r.